Back to Top

Mansdivans.lv piedāvā Latvijā ražotu dīvānu un plašu apgaismes piederumu klāstu no labākajiem Eiropas ražotājiem.

Kā tiešie ražotāju izplatītāji, piedāvājam dažādus dizaina risinājumus gan dīvāniem, gan apgaismojumam, saglabājot pievilcīgu cenu politiku.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta produktu kvalitātei. Mūsu darbinieki kontrolē produktus no pasūtīšanas brīža rūpnīcā, transportējot uz noliktavu, rūpīgi iepakojot un piegādājot tos klientam.

 

Mansdivans.lv lustras un lampas ir ieguvušas klientu atzinību ne tikai Latvijā, bet arī vairākās Eiropas valstīs. Latvijas patērētāji novērtē mūsu piedāvāto griestu lampu, stāvlampu, sienas lampu, galda lampu un lustru lielisko izpildījumu un variācijas.

Mēs pievēršam īpašu uzmanību klientu ierosinājumiem un atzinumiem. Pateicoties Jūsu vēlmēm, mēs esam ieviesuši kristāla lustras un lampas no vienas līnijas kolekcijas, lai ikviens klients varētu ērti un ātri sakomplektēt apgaismojuma elementus savai dzīvojamai platībai.

 

Arvien biežāk mēs sākam apjaust – mūsu zemē ražotam produktam ir vērtība, kas vienmēr patīkami pārsteidz ar savu augsto un nemainīgo kvalitāti.

Mandsdivans.lv vienmēr rūpīgi izvērtē produktu kvalitāti pirms to piedāvāt saviem klientiem. Latvijā ražotie dīvāni, sofa, stūra dīvāni, gultas, pufi, tahtas un krēsli ir pamatīgi un ilgmūžīgi, jo tiek ražoti izmantojot tikai augstvērtīgākos materiālus. Mīksto mēbeļu karkass ir ražots no Latvijas finiera, matraču pamatā ir Latvijā ražoti atsperu bloki. Mīksto mēbeļu ražošanā netiek izmantots porolons.

Dīvāniem esam piemeklējuši pašas aktuālākās krāsu un audumu variācijas ikviena klienta gaumei.

Audumi mīksto mēbeļu ražošanai tiek rūpīgi atlasīti, ņemot vērā to kvalitāti un nodilumizturību.

 

Mēs ticam, ka Latvijā ražotam produktam ir pievienotā vērtība!

 

Pateicoties piedāvātajiem risinājumiem, kas pieejami www.mansdivans.lv mājas lapā, Jūs varat ērti aplūkot savas sapņu guļamistabas, dzīvojamās istabas, virtuves vai citu telpu apgaismojuma un mīksto mēbeļu variācijas.

Mēs zinām, atrast tieši to, ko vēlies nebūt nav vienkārši, tāpēc mūsu darbinieki labprāt ieteiks Jums piemērotāko risinājumu tieši Jūsu dzīvojamai telpai un atbildēs uz visiem Jūsu interesējošiem jautājumiem.

 

Esam Jūsu rīcībā!