fbpx
Back to Top

Preču atgriešana / maiņa / garantija

Ja manalustra.lv interneta veikalā pasūtītā prece neatbilst aprakstam,neapmierina kvalitāte vai nav saskaņā ar norādītajiem preces parametriem, Jūs to varat atdot atpakaļ vai samainīt 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas. Preci varat nodot atpakaļ kopā ar pavadzīmi, pirkuma dokumentu un iesniegumu par preces atdošanas iemesliem. Prece ir jānogadā veikalā/birojā Rīgā, Cēsu ielā 41, LV-1012 paša spēkiem vai ar kurjerpasta starpniecību.

 

Saņemot klienta atgrieztās preces tiks  izvērtēti sekojoši nosacījumi, vai:

  • Atgrieztā prece nedrīkst būt lietota.Tai jābūt pārdevēja oriģinālajā nosūtītajā iepakojumā.
  • Precei jābūt iepakotai tā, lai tā netiktu bojāta. Ja izvēlaties nosūtīt ar kurjerpasta starpniecību ,tad prece ir jāiepako droši, lai piegādes laikā nerastos bojājumi.
  • Ja izvēlaties atgriezt preci ar Omniva vai DPD pakomātu starpniecību,tad lūgums iepriekš sazvanīties uz kontaktos norādīto info tālruni un ar uzņēmuma darbinieku precizēt uz kuru pakomātu/paku bodi plānojat nosūtīt atgriezto preci.
  • Tiklīdz saņemsim atgriezto sūtījumu veiksim preces pārbaudi un atgriezīsim maksājumu pilnā apmērā vai arī saskaņā ar vienošanos ar pircēju izsūtīsim vietā citu preci.
  • Pie preču atgriešanas lūgums norādīt sekojušu adresi:

Cēsu iela 41,Rīga, LV-1012 Tel.nr. +371 200 88349

Ja Preču pārdevējs konstatē, ka Klients ir lietojis preci un tā vairs nav 100% pārdošanas stāvoklī un izskatā, tad nauda netiks atgriezta. Ja nosacījumi tika ievēroti, tad Preču pārdevēja pienākums ir nekavējoties, ne vēlāk kā 30 dienu laikā no patērētāja rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, atmaksāt patērētājam to naudas summu, kura par preci, lietu vai pakalpojumu samaksāta līdz līguma izbeigšanas brīdim. Ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs neatmaksāt patērētājam tā samaksāto naudas summu par preci vai lietu, kamēr patērētājs nav atdevis preci vai lietu vai arī nav iesniedzis preces vai lietas atdošanu vai nosūtīšanu apstiprinošus dokumentus.

 

Preču atgriešanas iesniegumi:

  • iesniegums preču apmaiņa pret citu preci
  • iesniegums naudas atgriešanai
  • naudu Jūs saņemsiet 1 nedēļas laikā pēc preces atdošanas (izņemot maksu par preces piegādi). Preces atpakaļ nodošanas izdevumi – pasta, kurjera vai transporta – ir jāsedz klientam

Mēs izskatīsim problēmu un vienosimies par Jums izdevīgāko situācijas risinājumu. Prece netiek mainīta un labota, ja bojājumi radušies, neievērojot lietošanas instrukcijas un noteikumus.